Üye Kaynakları

SFPA Üye Kaynakları

1915’ten bu yana, Güney Orman Ürünleri Derneği, kuruluş sloganı olan Hizmet’e odaklanmaya devam etti. SFPA, stratejik programlar ve faaliyetler aracılığıyla üyelerine aşağıdaki kaynaklarla eğitim, pazar istihbaratı ve işlerini büyütme fırsatları sağlayarak hizmet vermeye devam ediyor:

Küresel Tanıtım ve İçgörü

SFPA’nın USDA fonları tarafından desteklenen Uluslararası Programı, ihracat pazarında yer alan şirketlere fayda sağlıyor. Programın birincil avantajı, katılımcı şirketlere potansiyel alıcılarla bağlantı kurabilecekleri bir yer sağlayan onaylanmış faaliyetler ve sponsorlu ticari etkinlikler için stratejik ticari etkinlik temsili ve üye seyahat geri ödemesini içerir.

Uluslararası Pazar Değerlendirmeleri

Uluslararası pazar içi danışmanlardan oluşan ağımız, üyelerimizi ve kereste topluluğunu ABD dışında Güney Çamı ve ahşabının kullanımını genişletmeye yönelik trendler, düzenlemeler ve fırsatlar hakkında güncel tutmak için aylık pazar güncellemeleri sağlar.

Pazar İstihbaratı

SFPA, Güney Çam kereste endüstrisinin sağlığını izlemek için Güney Çam kereste sevkiyatları, Güney Çam kereste ihracatı ve yumuşak ağaç kereste ithalatı hakkında aylık veriler, eğilimler ve analizler sağlar.

Üye Tanıtımı ve Öne Çıkanlar

SFPA, Güney Çamı endüstrisini tanıtmaya odaklanmıştır ve üyelerimiz olmadan lider bir endüstri birliği olamazdık.

SFPA web sitesindeki, sosyal medya kanallarındaki ve diğer basılı ve dijital platformlardaki üye profillerine ve haberlere ek olarak, üyelerimizin Southern Pine kereste topluluğuna katkılarını vurgulamak için aşağıdaki katma değerleri sunuyoruz:

Gerçek Zamanlı Ticaret İlanları

SFPA, kereste ihracatında deneyimli üye ağına doğrulanmış ticaret yolları yayınlayarak Güney Çam kerestesinin uluslararası ticaretini tesis etmektedir.