SFPA Hakk?nda

İlerlemek

Güney Çam Kerestesi 1915'ten beri sanayi

Birlikte daha güçlüyüz.

Orijinal Güney Çamı Derneği, 1915’te bu mantra üzerine kuruldu ve bugün Güney Orman Ürünleri Derneği’nin (SFPA) temel misyonu olmaya devam ediyor.

SFPA, kapsamlı bir ürün tanıtım programını yöneterek dünya çapında Southern Pine ürünlerini ve hizmetlerini temsil eder. Misyonumuz, Güney Çam kereste endüstrisini ilerletmek, üye ürünlerin iç ve dış pazarlarda kullanımını teşvik etmek ve bilgi ve fikir alışverişini kolaylaştırmaktır.

Kolektif bir endüstri derneği olarak, Kaynaklarımızı şu amaçlarla bir araya getiriyoruz:

SFPA üyeleri, topluluğun gücünü anlayan vizyon sahibi endüstri liderleridir.
SFPA faaliyetleri aracılığıyla kurulan bağlantılar, baştan sona tüm Southern Pine kereste endüstrisi için önemli bir büyüme sağlıyor:

Son olarak ve daha da önemlisi, SFPA üyeleri, çok çeşitli programlar ve ağ oluşturma fırsatları sunmak için kolektif olarak çalışmanın gücünü anlarlar.

Şirketiniz Southern Pine ürünleri üretiyorsa veya Southern Pine ürünleri üreticilerine ürün ve hizmet sağlıyorsa, saflarımıza katılmayı düşünün.

BİZİM

ÜYELER

SFPA üye şirketleri, Güney Çam kerestesi ve işlenmiş kereste ürünlerinin üretimi, işlenmesi, laminasyonu, satışı veya dağıtımı ile uğraşmaktadır veya bunlarla bağlantılıdır. Üyelerimize buradan göz atabilirsiniz: