Hoşgeldiniz

Güney Orman Ürünleri Derneği

Güney Orman Ürünleri Derneği, 1915’ten beri dünya çapında Güney Çamı ürünlerini ve hizmetlerini temsil etmekte ve tanıtmaktadır. Misyonumuz, Güney Çam kereste endüstrisini ilerletmek, üye ürünlerin iç ve dış pazarlarda kullanımını teşvik etmek ve bilgi ve fikir alışverişini kolaylaştırmaktır.

Hakkımızda

Birlikte daha güçlüyüz.

Orijinal Güney Çamı Derneği, 1915’te bu mantra üzerine kuruldu ve bugün Güney Orman Ürünleri Derneği’nin (SFPA) temel misyonu olmaya devam ediyor.

SFPA (SFPA)

Üyeler

SFPA üyeleri, Southern Pine kereste topluluğu için çok çeşitli programlar ve ağ oluşturma fırsatları sunmak için kolektif olarak faaliyet göstermenin gücünü anlayan vizyon sahibi endüstri liderleridir.

SFPA (SFPA)

Üye Kaynakları

SFPA üyeleri, aşağıdakiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere bir dizi sektör kaynağından, veriden, içgörüden, ticari fırsattan ve analitikten yararlanır:

SFPA'ya katılın

Şirketiniz Southern Pine ürünleri üretiyor mu veya Southern Pine ürünleri üreticilerine ürün ve hizmet sağlıyor mu? Üye olmayı düşünün!

Personel

Endüstri Ortaklıkları

SFPA, daha büyük orman ürünleri topluluğunun sadece bir parçasıdır ve ahşabın kullanımını teşvik etmek ve halkı sürdürülebilirliği konusunda eğitmek için diğer dernek ve kuruluşlarla yakın bir şekilde çalışıyoruz.

Orman Ürünleri Makine ve Ekipmanları EXPO

Orman ürünleri topluluğunun merkez üssünde olmak ister misiniz? Uyarlanabilir teknolojinin üretim kararlarını nasıl etkilediğini görmeye hazır mısınız? Şirketiniz endüstri için bu kritik anda yeni üretim çağının bir parçası mı?

Yukarıdaki sorulardan herhangi birine evet cevabı verdiyseniz, Orman Ürünleri Makine ve Ekipmanları EXPO tam size göre! İster katılmak ister sergilemek istiyor olun, EXPO aşağıdakiler için mükemmel bir fırsat sunar:

BAĞLAMAK

Sektörün önde gelen ekipman sağlayıcılarıyla kalıcı ilişkiler kurun. Bu şirketler sadece hızlı bir satış aramıyor; Kalıcı bağlantılara yatırım yapmak istiyorlar.

KEŞFETMEK

En iyi uygulamalar ve operasyonel verimlilikler hakkında en iyi makine ve teknoloji şirketlerinden bilgi edinin. EXPO'daki şirketler, verimi ve yatırım getirisini artırmak için sürekli olarak yenilikçi yöntemler aramaktadır.

KEŞFETMEK

Güvenilir iş ortaklarıyla ilişkiler kurup derinleştirirken güvenliği artırmak ve darboğazları azaltmak için yeni fırsatlar bulun. EXPO'nun katılımcı firmaları, başka hiçbir yerde bulamayacağınız proje çözümlerine sahiptir.

Kereste fabrikası

Güvenlik Ödülleri

Güvenli bir iş yeri sağlamak, özellikle kereste fabrikaları söz konusu olduğunda zor olabilir. Bu nedenle SFPA, olağanüstü güvenlik kayıtlarına sahip tesisleri tanımak için 2001 yılında Kereste Fabrikası Güvenlik Ödülleri’ni oluşturdu.