Güney Çamı Küresel

Güney Çamı

Küresel

İstikrarlı ve güvenilir tedarik. Mukavemet. Tedavi. Çok yönlü. Sertifikalı. Sürdürülebilir. Bunlar, dünyanın dört bir yanındaki ithalatçıların Güney Çam kerestesini aramasının nedenlerinden sadece birkaçı – ve Southern Pine Global onlar için kaynak .

Güney Orman Ürünleri Birliği (SFPA), bu ithalatçıların
Amerikan Yumuşak Ağaçları (AMSO)
ticaret ofislerimiz ve uluslararası danışmanlarımız tarafından desteklenen Güney Çamını tedarik etmelerine, belirlemelerine ve kullanmalarına yardımcı olmak için çeşitli hizmetler sunmaktadır.

USDA Dış Tarım Servisi (FAS)

işbirlikçisi olarak SFPA, ihracat promosyonlarını desteklemek için yılda yaklaşık 1 milyon dolar alıyor. Bu fonlar, SFPA’nın her yıl Güney Çam kerestesi ihracatını artırmak için programlar ve faaliyetler geliştirmesine ve yönetmesine ve uluslararası programı olan Southern Pine Global’in bir parçası olarak uygulama ve en iyi kullanım konusunda eğitim sağlamasına yardımcı olur.

Satınalma Sorgulama

Amerika Birleşik Devletleri’nden Güney Çamı ithal etmek mi istiyorsunuz? Güney Orman Ürünleri Birliği’nin (SFPA) kerestenizi ABD’li tedarikçilerden tedarik etmenize yardımcı olmasına izin verin.

Ihracatçı

Dizin

Güney Orman Ürünleri Birliği kereste ihracatçıları, bayileri ve distribütörleri, uluslararası ticareti desteklemek için SFPA’nın ve AMSO’nun küresel endüstri temsilcileri ağından yararlanır ve bunlardan yararlanır.

Olay

SFPA’nın USDA fonları tarafından desteklenen Uluslararası Programı, 35 yılı aşkın bir süredir faaliyet göstermektedir ve uluslararası pazarlara ihracat yapan üye şirketlere fayda sağlamaktadır. Programın birincil faydası, dünyanın dört bir yanındaki büyük ticaret etkinliklerinde temsil edilmeyi içerir.

Teknik Yayınlar

SFPA’nın Uluslararası Kereste Kütüphanesi, bir sonraki projenizde Güney Çam kerestesini kullanmak için bir kaynaktır. 12 dile çevrilen 14+ yayının her biri, tasarım-inşa profesyonelleri, konut müteahhitleri, kendin yap uzmanları ve aradaki herkese Southern Pine ile tasarım ve inşa için gerekli araçları ve bilgileri sağlar.

Sertifikalı Güney Çamı

Güney Sarı Çam’ın çoğu, Güneydoğu Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kırsal topluluklardaki sürdürülebilir, özel sektöre ait aile ormanlarından elde edilir. En iyi bilimsel orman yönetimi uygulamalarını kullanan Güney Çamı üreticileri, arazilerini temiz su, yaban hayatı habitatı, rekreasyon ve ahşap ürünler için yönetir. Ayrıca bir veya daha fazla standart ve sertifika veren kuruluş altında sertifikalı ürünler sunabilirler.

Amerikan

Yumuşak ağaçlar

AMSO, üç büyük ABD yumuşak ağaç ticaret birliği tarafından oluşturulan bir tanıtım ortaklığıdır: Güney Orman Ürünleri Birliği,
Yumuşak Ağaç İhracat Konseyi
ve
APA – Mühendislik Ahşap Derneği
.